Sıkça Sorulan Sorular

Üye Olmak Ücretli Midir?
Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Kemalkaratas.com.tr Sadece İnternet Üzerinden Mi Satış Yapmaktadır?
Kemalkaratas.com.tr kurulduğu günden bu yana internet odaklı bir perakende satış firması olmasının yanında aynı zamanda fiziksel mağazaları ve eczanelerde de yakında sizlere hizmet verecektir.

Satılan Ürünler Garantili Midir?
Kurulduğumuz günden bu yana kemalkaratas.com.tr sattığı her ürünle ilgili müşterilerden gelen potansiyel yorum ve şikayetleri en iyi şekilde cevaplamaya çalışmıştır.

Sipariş Verirken Sorunlar Yaşıyorum, Ne Yapmam Gerekir?
Sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak bize Türkiye’nin her yerinden başına herhangi bir kod koymadan 05441960725 numaralı müşteri destek hattımızdan veya info@kemalkaratas.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta Sonu Verilen Siparişler Hangi Gün Kargoya Verilir?
Çalıştığımız kargo şirketleri Cumartesi günleri de çalıştığı için Cumartesi günü saat 12:00 ’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Ürün İade Politikanız Hakkında Bilgi Alabilir miyiz?
Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@kemalkaratas.com.tr  adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Siparişimi İptal Edebilir miyim?
Ürününüz kargoya henüz verilmemiş ise, bize 05441960725 numaralı destek hattımızdan veya info@kemalkaratas.com.tr  e-posta adresimizden erişerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Kredi Kartımı Kaydetmem Güvenli Midir?
Kredi kartı bilgileri e-ticarette ödeme altyapıları için kritik öneme sahip güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikalı sunucularda %100 güvenlik saklanmaktadır. PCI DSS Veri Güvenliği Standartları internetten alışverişte güvenlik standartlarını belirleyen ve seviyelere göre sertifikalar veren bir yapıdır.